Kış Bahçesi, Kömmerling Pvc Pencere Alüminyum Panjur ve Katlanır Sürme Cam
Kış Bahçesi ve Kömmerling Pvc Alüminyum Pencere Sistemleri

Cam ve Kapalı Kış Bahçesi Özellikleri Neler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Cam ve Kapalı Kış Bahçesi Özellikleri Neler

Cam ve Kapalı Kış Bahçesi Özellikleri Neler ? Cam ve kapalı çatı kapatma sistemleri kış bahçesi sistemlerinin en çok tercih edilen teras çatı villa mutfak önü kapatma modellerinden birisidir.

Kapalı çatı sistemlerinde kiremit veya şingıl çatı ile çatı kapamaları yapılmaktadır. Etrafı yalıtımlı istenirse pvc ve alüminyum sistemleri komple açmak isteyenler içinde sürme ve katlanır cam hatta Hebeşibe sürme ile etrafı kapatılmaktadır.

Kapalı Çatı Kış Bahçesi Sistemleri Alüminyum Doğrama Modelleri

Cam ve kapalı çatı kış bahçesi sistemleri 

Cam tavan veya çatı kış bahçesi sistemi yaz aylarında biraz sıcak olmaktadır. Bunun en önemli nedeni çatı ve etrafının cam ile kombine edilmesidir. Her ne kadar cam sistemi son teknolojik güneş kontrol camı da olsa güneş ışığını yüzde yüz kesmemektedir. Adından da anlaşılacağı gibi kış aylarında kullanımı çok yaygındır.

Cam ve Kapalı Çatı Alüminyum Pvc kış bahçesi sistemleri ve modelleri

Kapalı Çatı kış bahçesi sistemleri 

Kapalı çatı sistemlerinde çatının güneş ışığı ile hiç bir şekilde etkileşimi yoktur ayrıca çatı sisteminde kullanılan taş yünü malzemesi ile kış aylarında da soğuk havanın çatı dan içeriye girme şansı kalmamıştır. Kapalı çatı sistemlerinde osb-yalıtım mebranı şingıl gibi en yayğın çatı malzemelerini kullanmaktayız.

Kapalı Çatı Pvc Kış Bahçesi Sistemleri Wosvagen Sürme Modelleri

Her iki sistemde de firmamız müşterilerin isteğine göre etraf kapama yapmaktadır.Fakat katlanır ve sürme cam kapama sistemleri yalıtım sorunu çıkardığından dolayı çok tercih edilmemektedir.

Yapmış olduğumuz teras mutfak villa çatı kapama kış bahçesi sistemlerinde halk tabiri ile pimapen veya alüminyum sistemlerini kullanmaktayız.

Cam ve Kapalı Çatı Alüminyum Pvc kış bahçesi sistemleri ve modelleri

 

Bir yorum bırakın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

1
Merhaba Kupa Yapı
Powered by