Kış Bahçesi, Kömmerling Pvc Pencere Alüminyum Panjur ve Katlanır Sürme Cam
Kış Bahçesi ve Kömmerling Pvc Alüminyum Pencere Sistemleri

Cam Çatı Teras Kış Bahçesi Sistemleri

[Toplam:3    Ortalama:2/5]

Cam Çatı Teras Kış Bahçesi Sistemleri

Cam Çatı Teras Kış bahçesi sistemlerinde en çok tercih edilen modellerden birisi de çatı balkon ve teras kapama sistemleri de denilen teras kış bahçesi modelidir. Son yıllarda yapılan yeni tarz konutların dublex balkon ve teraslarını oda olarak kullanmak isteyen müşteriler teras kış bahçesi yaptırmaya karar veriyor

Kış bahçesi modelleri ve fiyatları

Yukarıda örneklerini sunduğumuz teras kış bahçesi modellerinde çatı sistemleri güneş kontrol özellikli etrafı kömmerling pvc pencere sistemleri ve ısı yalıtımlı alüminyum sistemleri ile kapatılarak kombine edilmiştir.Bu sistem yaz kış çok rahatlıkla kullanılabilen oda sıcaklığı rahatlığında oturabileceğiniz kış bahçesi modelidir.

Cam ve teras kapatma sistemleri modelleri

Cam ve teras kapatma sistemleri modelleri

Cam ve teras kapatma sistemleri kapalı ve camlı sistem şeklinde yapılmaktadır. Teraslar için hem ısı yalıtımı hemde yağmurun aşağı girmemesi için müşteriler tarafından talep edilmektedir.

Kapalı çatı teras kapatma sistemleri şingıl kiremit veya hafif olsun istenirse polikarbon pileksi glass sistemleri ile kapatılmaktadır. Etraf kapama sistemleri olarak firmamızın bayiliği olan alman pencere firmalarından kömmerling marka kullanılmaktadır.

Teras kapatma kış bahçesi sistemleri etradfı 8 mm katlanır cam ile çatı pileksi glass malzeme ile kapatılmıştır

Teras kapatma kış bahçesi sistemleri etradfı 8 mm katlanır cam ile çatı pileksi glass malzeme ile kapatılmıştır

Bu sistemde tüm aksesuarlar yine ithal olup özellikle GU veya Roto markaları ön plana çıkmaktadır. Katlanır cam isteyen müşteriler 2 çeşit tek cam sistemi yaptırabilir.

Bunlar 8 mm veya 10 mm temperli camlardan yapılan katlanır camlar dır. Alüminyum kasalı istenilen raal kodunda boya yapılan sürme cam sistemleri tercih edilmektedir.

 

Bir yorum bırakın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

1
Merhaba Kupa Yapı
Powered by