Kış Bahçesi-Alüminyum Pencere sistemlerinde aradığınız her şey burada
Türkiye'nin en kaliteli kış bahçesi sistemleri. Kupa Yapı ile İstanbul Kış Bahçesi'nde. PVC Alüminyum ve Kömmerling Sistemleri İçin Hemen İletişime Geçin

Hakkımızda

Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 3.3]

HAKKIMIZDA  

Kupa Yapı sistemleri olarak Pvc- Alüminyum ve Kış Bahçesi Sistemleri yaklaşık 15 yıldır bu sektör içerisinde yer alan sayısız projelere imza atan bir firmadır. Kış bahçesi ve Kömmerling marka İthal Alman Pencere üretimi ve montajı yapan  Kupa Yapı Sistemleri  kendine özgü tasarımı ve sektördeki uzun yılların verdiği deneyim ile kendini her geçen gün yenilemeye devam etmiştir. 

Pvc Kapı ve Pencere sektöründe Türkiye’nin başarısını en iyi şekilde gösteren Kupa Yapı Sistemleri uluslararası kalite standartlarındaki üretim teknikleri yapmaktadır. Kupa Yapı Bahçesi ,18 yıllık Pvc Kapı ve Pencere sektöründeki üretimini “Kişiye Özel Tasarım ve İşlevsellik” arasındaki mükemmel denge üzerine kurmuştur.

NELER YAPIYORUZ 

Yerli ve İthal Pvc pencere sitemleri Alman Kömmerling  Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız sistem Alüminyum Sürme Pencere Kapı De monte ara bölme sistemleri Katlanır Cam&Balkon Camlama Sistemleri ,Pvc ve Alüminyum Motorlu Panjur sistemleri de  geniş ürün yelpazesinde işler yapmaktadır.Kış Bahçesi sistemleri haricinde piyasaya yeni çıkan Giyotinli cam sistemleri de denilen motorlu hareketli küpeşte sistemleri de firmamız bünyesinde imalatına başladığımız uygulamalardandır.

Firmamız  Kış bahçesi ve Pvc  Pencere üretimi yapmaktadır. Özellikle Kış Bahçesi sistemlerinde sayısız projelere imza atmıştır.Çatı Camlı Sistem Kapalı Çatı-Polikarbonatlı çatı olmak üzere istediğiniz çatı sistemi üretimimizde mevcuttur.

Pvc Pencere Sistemlerinde İthal Pvc Pencere ile Grenn line (Kurşunsuz Profil)imalatı yapmaktayız.Bunların yanında Katlanır Cam,Panjur,Garaj Kapısı,Alüminyum kapı Pencere sistemlerinde firmamız tarafından imalatı ne montajı yapılmaktadır.
Pencere Sistemlerinde Kurşunsuz pencere (grenline)Kömmerling marka ilede hem sağlığınızı hemde evinizi düşünüyoruz.

 Teknolojiyi ve estetiği sahip olduğu deneyimle birleştirip uluslararası kalite standartlarında müşteriye sunmak; Firmamızın, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” için vazgeçilmez bir koşuldur

Open chat
Merhaba Kupa Yapı