Kış Bahçesi, Kömmerling Pvc Pencere Alüminyum Panjur ve Katlanır Sürme Cam
Kış Bahçesi ve Kömmerling Pvc Alüminyum Pencere Sistemleri

Alüminyum Kış Bahçesi Sistemleri Fiyatları

[Toplam:3    Ortalama:2.7/5]

ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ 

Çatı Çelik İskelet ile Hazırlandıktan sonra özel Kış Bahçesi Profilleri ile Cam Yuvaları hazırlanmaktadır.Kış Bahçesi Sisteminde İster İthal veyaz yerli yağmur oluk uygulaması yapılmaktadır

Kapalı Çatı Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Çatı Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi Çatı Olarak camlı istenmediği takdirde kapalı çatı veya polikarbon olarak sistem yapılmaktadır.Cam Tavan Kış Bahçesi Isı Camlı Güneş Kontrol Özelliklerinde olduğundan içeri güneşi direk yansıtmamaktadır.

KIŞ BAHÇESİ 

2018 Yılı Artık Bitmek Üzere Kış Aylarına Gireceğimiz şu aylarda bahçesini terasını ve villa mutfak önlerini kapatmak isteyenler artık 2016 yılı hazırlıklara başlanıyor Özellikle Gelecek yaz aylarında kış bahçesi modelleri yaptırmak için bir çok müşteri fiyat almaya hazırlanıyor.

Kış Bahçesi

Cam Çatı Kış Bahçesi Modelleri ve Fiyatları

Kış Bahçesi sistemleri ile birebir ilişkili olan giriş rüzgarlık son yıllarda büyük rağbet görmeye başladı Giriş Rüzgarlık Kapı Önü Kapama veya Villa Giriş Kapama Sistemi En çok cam kapılı sistem olarak talep edilmektedir. Bu Sistemde çatı ve etrafı cam olarak şeffaf şekilde yapılabildiği gibi pimapen  pvc pencere olarak’da yapılmaktadır.

Çatı Teras Kış Bahçesi Modeli ile Isı Yalıtımlı Alüminyum HBCB Sürme Sistemleri ile dizayn edilmiş çatı sistemleri  Güneş Kontrol Özellikli Isı Camlarla kapatılmıştır.Ses ve Isı Yalıtımı Sorunsuz Olup Yaz ve Kış Oda olarak çok rahatlıkla kullanılabilir.

Hebeşibe Sürme Kış Bahçesi Modelleri Fiyatı

Hebeşibe Sürme Kış Bahçesi Modelleri Fiyatı

KIŞ BAHÇESİ FİRMALARI 

Kış Bahçesi Sistemlerinde Fiyatları ve Modelleri M2 Üzerinden Verilmektedir Fiyat araştırması yapan vatandaşlarımız için yaptıracakları yerin genişlik ve uzunluk ölçüleri vermeleri takdirde kış bahçesi modellerine göre fiyat anında verebilmekteyiz. Kış Bahçesi Yapan firmalar genellikle böyle fiyat oluşturmaktadır. Cam Çatılı ve Kapalı Çatı Kış Bahçesi Fiyatları birbiri ile farklı şekilde yapılmakta olduğu için özellikle kullanılan malzemeler çok farklı olduğudunda cam ile kapalı kış bahçesi modellerinde fiyat farkı çıkmaktadır.

Çatı Teras Kış Bahçesi Modelleri Fiyatı

Çatı Teras Kış Bahçesi Modelleri Fiyatı

KATLANIR CAM KIŞ BAHÇESİ 

Herkesin merak ettiğin konuların başında gelen kış bahçesi nasıl yapılıyor ile m2 fiyatları nasıl hesaplanıyor sorununa cevap vermek gerekirse Bu sistem herkesin yapabileceği bir çalışma değildir. Özellikle kış bahçesinin çift eğilimli modellerinde yalıtım ve çelik iskelet kurulumunda büyük sıkıntılar çıkmaktadır.Yaptıracağınız kış bahçesi modelinin yalıtımının sorunsuz olması gerekmektedir.

2019 yılında kış bahçesi modellerinde özellikle cafeler için açılır tavan tente uygulaması çok rağbet gören bir sistemdir.Fakat çatı Teras ve Mutfak önü tabir edilen yerlerde müşteriler oda ile iç içe istediklerinden dolayı cam tavan veya kapalı tavan kış bahçesi modelini tercih etmektedirler.

Sürme Katlanır Cam Tavan Kış Bahçesi Modelleri

Sürme Katlanır Cam Tavan Kış Bahçesi Modelleri

KIŞ BAHÇESİ SERVİS VE YALITIM İŞLERİ 

Kış Bahçesi sistemlerinde firmamız yalıtım konusunda en titiz çalışan firmalardan birisidir. Özellikte yapmış olduğumuz kış bahçesi modellerinde müşteri mağdur olmaması için kullanılan tüm yalıtım malzemeleri çok ince düşünülmüştür.Camlı kış bahçesi modellerinde su sızdırmazlık sorunu en büyük dertlerden birisidir. Yapılan Kış bahçesi modellerinde pvc ve alüminyum olsun sayısız renk seçeneği mevcuttur.Özellikle alüminyum sistemleride boyama yapıldığından dolayı yüzlerce renkte kış bahçesi modeli çıkmaktadır.

Woswagen Sürme Sistem Kömmerling Kış Bahçesi Modelleri

Woswagen Sürme Sistem Kömmerling Kış Bahçesi Modelleri

 

Kupa Kış Bahçesi sistemlerinde Camlı Tavan Kapalı Çatı Şingıl sistem Polikarbonatlı Çatı olmak üzere 3 çeşit kış bahçesi uygulaması yapmaktayız . Çevresel Camlar ister Pvc (İthal veya Yerli Profil İster Alüminyum istersenizde Katlanır Cam Şeklinde Yapılmaktadır . Pvc Sürme Aksesuar istenirse Woswagen Sürme HBŞB sürme şeklinde İstenilen renk ve ebatta uygulama yapılmaktadır. Sistem Engeç 15 gün içerisinde kurulup oturmaya hazır hale gelmektedir.

Çatı Teras Kış Bahçesi Modelleri Cam Tavan

Çatı Teras Kış Bahçesi Modelleri Cam Tavan

Bir yorum bırakın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.